Регіональне врядування та розвиток - Regional Governance and Development
Календар проекту

Команда проекту

в Україні

ІГОР САНЖАРОВСЬКИЙ – Керівник проекту в Україні

Ігор Санжаровський є керівником проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування і розвиток» (РВР) в Україні. До приходу в КІУ в 2005 році, Ігор працював керівником проекту / старшим науковим співробітником Київського центру Інституту Схід-Захід. Він має досвід з управління міжнародними проектами, є експертом з питань регіонального та місцевого економічного розвитку, державного управління та місцевого самоврядування, моніторингу та оцінювання. Раніше, Ігор обіймав посаду керівника департаменту Асоціації міст України, де він координував навчальну програму для міст України. В середині 1990-их, Ігор був обраний депутатом Черкаської міської ради та викладав у Черкаському державному технологічному інституті. Він є автором ряду книг і статей з питань залучення громадськості, стратегічного планування, моніторингу та оцінювання тощо. Ігор отримав диплом спеціаліста в галузі машинобудування з Черкаського державного технологічного інституту та ступінь магістра державного управління з Національної академії державного управління при Президентові України та з Університету північного Лондону (Великобританія). Ігор володіє українською, російською та англійською мовами.

Ел. адреса: isanzharovskyi@canurb.org

 

ВІТАЛІЙ КУЧИНСЬКИЙ – Заступник керівника проекту в Україні

Віталій Кучинський є заступником керівника проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування і розвиток» (РВР) в Україні. Він координує роботу проекту РВР в Україні на щоденній основі шляхом надання консультацій працівникам та експертам, а також через забезпечення безпосередньої допомоги партнерам та учасникам проекту. До цього Віталій займав посаду фахівця з розробки навчальних програм та координував процесом розробки та впровадження навчальних програми проекту РВР у сфері регіонального економічного розвитку для державних службовців та службовців ОМС. Віталій має значний досвід розробки навчальних програм для державних службовців, як результат його тривалої співпраці з Національним агентством України із питань державної служби та Національною академії державного управління при Президентові України. Він є співавтором ряду публікацій і навчальних посібників з розбудови спроможності і зміцнення громадянського суспільства. В останні роки він працював у ряді проектів технічної допомоги ЄС та Департаменту з міжнародного розвитку Великобританії. Віталій має ступінь магістра наук Школи управління і міської політики імені Роберта Дж. Мілано, університету Нью-Скул (Нью-Йорк, США). Він вільно володіє українською, російською, польською та англійською мовами, і має знання французької мови.

Ел. адреса: vkuchynsky@canurb.org

 

НАТАЛІЯ ГЕЛЕЦЬКА - Координатор проекту

Наталія Гелецька забезпечує логістичний та фінансово-адміністративний супровід проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування і розвиток» (РВР) в Україні. До приходу в проект, Наталія працювала в Асоціації агенцій регіонального розвитку України (ААРРУ), українського партнера Канадського інституту урбаністики з впровадження проекту РВР. В ААРРУ Наталя працювала заступником головного бухгалтера та надавала адміністративну підтримку головному офісу організації в Києві. Наталія має ступінь бакалавра економіки підприємства Університету економіки та права. Вона говорить українською, російською та англійською мовами.

Ел. адреса: nheletska@canurb.org


в Канаді

ЕНДРЮ ФАРНКОМБ – Директор проекту

Ендрю Фарнкомб є віце-президентом Канадського інституту урбаністики (КІУ) і управляє портфелем міжнародних проектів КІУ, які здійснюються по всьому світі. Він має значний досвід з розробки та управління впровадженням великими міжнародних проектів у галузі місцевого самоврядування тощо. Він працював у проектах які фінансувалися Канадським агентством міжнародного розвитку (КАМР), програмою допомоги Австралійського уряду, ООН – Хабітат, Світовимо банком та Організацією з безпеки і співробітництва в Європі у країнах Південно-Східній Азії, Латинські Америці, Карибському басейні, Африці, Східні Європі та на Балканах. Раніше Ендрю був службовцем муніципалітету відповідаючи за питання фінансів, та працював помічником депутата Палати громад Канади. Ендрю має ступінь магістра в галузі екологічних досліджень (планування) з Йоркського університету (Торонто) та бакалавра (географія) з Університету Британської Колумбії (Ванкувер). Він є членством Канадського інституту планування та Інституту професійних планувальників провінції Онтаріо.

Ел. адреса: afarncombe@canurb.org


ЄЛЕНА ДІНУ - Керівник проекту

Єлена Діну працює у відділі міжнародних партнерств Канадського інституту урбаністики (КІУ). Вона є канадським менеджером проекту «Регіональне врядування та розвиток» (РВР), що фінансується Канадським агентством міжнародного розвитку (КАМР). До приходу в КІУ у 2008 році, Єлена була канадським директором проекту КАМР у В'єтнамі, а з 1993 року керувала широким спектром програм і проектів у 28 країнах центральної та південної Америки, Азії, Центральної та Східної Європи і Близького Сходу, які фінансувалися КАМР, Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Агентством США з міжнародного розвитку та іншими донорами. Ці проекти стосувалися питань демократичного управління та судової реформи, охорони навколишнього середовища, економічної конкурентоспроможності у сфері фінансових послуг, туризму та сільського господарства. Сертифікований менеджер з управління проектами, Єлена вільно володіє французькою, англійською та румунською мовами. Єлена отримала ступінь магістра освіти та бакалавра права з Бухарестського університету.

Ел. адреса: edinu@canurb.org

 

ГРЕТХЕН ОВЕРХОЛЬЦЕР - Спеціаліст проекту

Гретхен Оверхольцер координує проект Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток» (РВР), що фінансується Канадським агентством з міжнародного розвитку. Донедавна Гретхен працювала координатором програм у Канадській Районній Енергетичній Асоціації (http://www.cdea.ca/), для якої Канадський інститут урбаністики (КІУ) багато років виконував функції секретаріату. Її співпраця з районними постачальниками енергії надала їй можливість отримати чималий досвід в сфері координування програм, а також в сфері нормативно-правого регулювання, фінансування інфраструктурних проектів та енергетичного планування на рівні громад. Гретхен також має досвід роботи у галузі економічного розвитку громад, маркетингу та комунікації. До того, як перейти в КІУ, Гретхен працювала у Асоціації розвитку бізнесу Страскони у м. Ванкувер, де вона займалася зміцненням місцевих підприємств шляхом розвитку громад та бізнес-структур, а також шляхом впровадження сталих ініціатив.

Ел. адреса: goverholtzer@canurb.org

 

БРАЙН М'ЮЕНГЕ - Асистент проекту

Брайн М’юенге надає фінансову, адміністративну та логістичну підтримку проекту КІУ в Україні «Регіональне врядування та розвиток». Він відповідає за звітність та облік проекту, забезпечує логістичний супровід для міжнародних відряджень працівників та консультантів проекту, працює з адміністративним персоналом в закордонних офісах, а також надає практичну допомогу команді проекту. Брайн має ступінь бакалавра бізнес адміністрування, спеціалізація бухгалтерський облік, університету Солусі в Зімбабве. В даний час він здобуває ступінь сертифікованого бухгалтера (CGA). Володіє англійською та мовою Шона (Chishona).

Ел. адреса: bmuyenge@canurb.org 


Про проект

Проект «Регіональне врядування та розвиток» (РВР) розрахований на 8 років (2005-2013) та впроваджується Канадським інститутом урбаністики (КІУ) за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку. Протягом 2005-2010 р.р. проект «РВР» допоміг уряду України у реалізації Державної стратегії регіонального розвитку у двох пілотних регіонах – Запорізькій та Закарпатській областях.

Більше

Стратегічне планування регіонального економічного розвитку
Оцінка соціально-ґендерного впливу у РЕР
Екологічна збалансованість РЕР


РВР співпрацює з проектами КАМР:

Проект «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ)

Проект розробки та впровадження публічної політики (Проект PRISM)

Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України (РЕОП)