CANADA — UKRAINE
Regional Governance and
Development Project
КАНАДА — УКРАЇНА
Проект «Регіональне
врядування та розвиток
»
Проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки
Канадського агентства міжнародного розвитку
Досягнення та плани проекту «Купуй запорізьке! Обирай своє!»
22 грудня проект партнерства Канада – Україна «Регіональне врядування та розвиток» провів прес-конференцію, під час якої були презентовані перші результати малого проекту «Купуй запорізьке! Обирай своє!». Протягом 10 місяців вдалося зробити багато: проект залучив 20 підприємств–виробників та магазинів роздрібної торгівлі, об’єднавши їх під одним брендом, створив галузеві ради – механізм, за допомогою якого місцеві бізнесмени отримали можливість просувати і відстоювати свої інтереси в органах влади. На білбордах та в магазинах було розміщено рекламу товарів з логотипом та назвою проекту, надруковано офісні календарі. Також за кошти обласного бюджету та місцевих підприємців було створено щотижневу телепрограму, в якій висвітлюються проблеми малого та середнього бізнесу. Все це дало відчутні результати – у товаровиробників та підприємств роздрібної торгівлі показники товарообігу зросли на 20-25 відсотків. Однак на цьому ініціативна група проекту, в тому числі громадська організація «Спілка підприємців «Порада», не мають наміру зупинятися. Проект планує розміщувати на зовнішніх рекламних носіях рекламу декількох місцевих виробників, що в значній мірі скорочує витрати виробників на рекламу. При цьому на сьогодні основний акцент організатори проекти роблять не лише на популяризацію продукції, яка виробляється у Запорізькому регіону, а й на її якість.

Перший етап проекту був спрямований, в першу чергу, на підтримку виробників та реалізаторів продуктів харчування, а наступний буде охоплювати інші товари і навіть послуги.

Як зауважив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Сін, проект «Купуй запорізьке! Обирай своє!» є об’єднуючим, тому під час прес-конференції був підписаний меморандум про співпрацю бізнесу і влади.


Разработка сайта - Wizardry
Система управления сайтом Contentum