CANADA — UKRAINE
Regional Governance and
Development Project
КАНАДА — УКРАЇНА
Проект «Регіональне
врядування та розвиток
»
Проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки
Канадського агентства міжнародного розвитку
Семінар "Міжнародні стандарти підготовки інфраструктурних проектів"
7–11 вересня 2009 р. в Києві відбувся навчальний семінар «Міжнародні стандарти підготовки інфраструктурних проектів». Семінар мав за мету навчити спеціалістів на національному та регіональному рівнях розробляти інфраструктурні інвестиційні проектні пропозиції відповідно до вимог та стандартів міжнародних донорських організацій та фінансових інституцій.

У семінарі взяли участь представники Міністерства економіки України, Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Запорізької та Закарпатської облдержадміністрацій, районних та міських рад з двох пілотних областей проекту, а також представники малих проектів, які були розроблені в рамках навчальної програми з питань управління проектами та впровадження стратегій. Загалом у навчанні взяли участь понад 25 спеціалістів. Для учасників навчальної програми з управління проектами даний семінар став ще одним логічним кроком на шляху до впровадження розроблених проектів. На додаток до знань та навичок з розробки та реалізації проектів вони набули практичних знань та досвіду щодо написання проектних заявок на отримання фінансування, які відповідають існуючим стандартам та вимогам міжнародних донорських організацій та інших фінансових інституцій.

Навчання проводив Яцек Кавала ("Art Capital Consulting", Польща). Фасилітацію заходу робили експерти проекту РВР Віталій Лисенко (Запоріжжя) та Світлана Слава (Закарпаття).

Разработка сайта - Wizardry, 2006
Система управления сайтом Contentum