CANADA — UKRAINE
Regional Governance and
Development Project
КАНАДА — УКРАЇНА
Проект «Регіональне
врядування та розвиток
»
Проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки
Канадського агентства міжнародного розвитку
16 березня 2010 року представники Канадського агентства міжнародного розвитку відвідали Запорізьку область та кілька проектів, розроблених за стратегічними пріоритетами за підтримки проекту РВР
Нещодавно представники відділу зовнішніх зв’язків Канадського агентства міжнародного розвитку здійснили офіційний візит до України з метою поновлення бази даних зображень та фотографій та вивчення досвіду впровадження найперспективніших та найцікавіших проектів, підтриманих агентством. До складу делегації увійшли Грегорі Джек, директор відділу зовнішніх зв’язків Канадського агентства міжнародного розвитку, Гійом Легро, перший секретар Посольства Канади в Україні, відеограф Поль Гатто та місцевий фото-оператор. Ірина Лєх, менеджер проекту РВР у Запорізькій області, супроводжувала делегацію під час візиту. Вона ознайомила представників канадської сторони з проектами та розповіла про важливість їх впливу на економічний розвиток області.

До числа відвіданих проектів увійшли два пріоритетних стратегічних проекти, що успішно реалізуються на території Запорізької області за підтримки проекту РВР. Так, під час візиту до Запоріжжя представники агентства вивчили досягнення проекту, націленого на розробку системи управління твердими побутовими відходами у Національному заповіднику “Хортиця”, а також проекту, метою якого є налагодження взаємозв’язків між місцевими товаровиробниками та споживачами під назвою «Купуй запорізьке – обирай своє!».

Під час візиту до Національного заповідника «Хортиця» вони зустрілись з менеджером проекту Сергієм Козодавовим. Він коротко описав досягнуті на сьогодні результати та пояснив, що Запорізька обласна державна адміністрація відмітила проект як невід’ємну частину процесу впровадження Регіональної стратегії розвитку. Також керівник проекту розповів про високий рівень залучення громадськості до розв’язання проблеми засмічення острова, а як наслідок і негативного впливу на екологічний стан заповідника. Після цього учасники візиту зустрілись з представниками проекту «Купуй запорізьке – обирай своє!» в приміщенні місцевої хлібопекарні. Команда проекту розповіла про свої останні досягнення. Під час зустрічі канадці мали нагоду скуштувати продукцію пекарні, а пізніше, вони відвідали крамниці, які пропонують товари місцевих виробників. Вони також зробили кілька фотографій, як свідчення успішної історії про те, що запоріжці насправді приходять до крамниць за товарами місцевих товаровиробників.

Отже, канадські гості були позитивно вражені досягненнями проектів, які вони відвідали. На додаток, вони відмітили, що ці досягнення також викличуть високий інтерес як представників Канадського посольства, так і канадців в цілому. Вони також були вражені рівнем внутрішньої мотивації та винахідливості українців, які за технічної підтримки проекту РВР, що фінансується Канадським агентством міжнародного розвитку, так старанно працюють над зміцненням та розвитком місцевої економіки.


Разработка сайта - Wizardry
Система управления сайтом Contentum