Регіональне врядування та розвиток - Regional Governance and Development
Календар проекту

9.08.2011
Проект РВР – разом з тими, хто зберігає планету

Проект РВР відгукнувся на ініціативу холдингу «Еволюшен Медіа» «Збережімо планету разом!» Всеукраїнський щотижневик «Коментарі:» та інші видання холдингу повідомляють, що мета акції – зменшення впливу виробничої діяльності людини на довкілля та створення умов для відновлення природних ресурсів України.

Як це відбувається на практиці? У рамках ініціативи відбувається проект «Зелене видавництво», учасникам якого надаються спеціально виготовлені офісні контейнери для макулатури. В офісі РВР таких контейнерів два, і вони вже наповнені папером – близько 180 кг. Хай це й скромний внесок у збереження дерев, проте збір макулатури триватиме й надалі.    

«Ініціативи із захисту природи нам близькі, - розповідає керівник проекту РВР в Україні Ігор Санжаровський. – Адже тема екології провідна для багатьох регіональних і місцевих проектів, у розробці яких беруть участь наші експерти. Для прикладу можна назвати проект «Голіцин Град І» в селі Козацьке на Черкащині, у ході якого заплановано здійснити санітарну вирубку та насадити нові дерева в парку, закладеному ще у XVIII ст. Або, скажімо, проекти зі збереження і покращення природного ландшафту в басейні річок Сян та Шкло на Львівщині, реконструкції очисних споруд у Тернополі».

Проект «Регіональне врядування та розвиток» одним із перших долучився до ініціативи зі збереження довкілля. Наразі участь у ньому беруть близько двадцяти компаній, і їхня кількість збільшується.Про проект

Проект «Регіональне врядування та розвиток» (РВР) розрахований на 8 років (2005-2013) та впроваджується Канадським інститутом урбаністики (КІУ) за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку. Протягом 2005-2010 р.р. проект «РВР» допоміг уряду України у реалізації Державної стратегії регіонального розвитку у двох пілотних регіонах – Запорізькій та Закарпатській областях.

Більше

Стратегічне планування регіонального економічного розвитку
Оцінка соціально-ґендерного впливу у РЕР
Екологічна збалансованість РЕР


РВР співпрацює з проектами КАМР:

Проект «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ)

Проект розробки та впровадження публічної політики (Проект PRISM)

Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України (РЕОП)