CANADA — UKRAINE
Regional Governance and
Development Project
КАНАДА — УКРАЇНА
Проект «Регіональне
врядування та розвиток
»
Проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки
Канадського агентства міжнародного розвитку
Представники проекту «Регіональне врядування та розвиток» взяли участь у конференції «Жінки та бізнес»
27 лютого 2010 року в Києві втретє проходила Всеукраїнська конференція «Жінки та бізнес». Організатор заходу – Київський ресурсний центр для випускників програм, фінансованих державним департаментом США ( веб-сторінка: www.alumnicenter.kiev.ua). Конференція зібрала більш ніж 40 жінок з різних куточків України: Києва, Львова, Донецька та інших. Після привітання від Посольства США в Україні, кожна з учасниць розповіла про свій власний шлях до успіху в бізнесі. Це були цікаві історії про перші кроки у створенні власної справи (Ріссана Шиту, Пральня №1, м. Київ) та суттєві здобутки на цьому терені (Тетяна Струк, перекладацька компанія Лінгвістичний Центр, м. Львів).

Про свій шлях від підприємця до громадського діяча також розповіла Ірина Лєх, регіональний менеджер проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток», м. Запоріжжя. За час реалізації проекту в Запорізькій області (з 2006 року) в її професійному житті відбулись відчутні зміни. За вагомий внесок у розробку стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2015 року її відзначено Почесними грамотами від керівників обласної та міської влади. В 2008 році вона стала лауреатом обласного конкурсу «Господиня свого краю». За об’єднання зусиль бізнесу і влади та сприяння реалізації антикризового проекту «Купуй запорізьке – обирай своє!» в 2008 році Ірина Лєх була обрана Віце-президентом обласного союзу промисловців та підприємців «Потенціал» (ця громадська організація, до складу якої входять понад 100 представників малого та великого бізнесу області, є найбільш впливовою в організацією в цій сфері).

Розповідаючи учасницям конференції про успішний досвід Запорізької області в реалізації Стратегії регіонального розвитку, Ірина відмітила: «На жаль, поки що жінки у меншості на керівних посадах в органах місцевої влади, але ми не втрачаємо надії. Ми вже маємо декілька неурядових організацій, які працюють в цьому напрямку, і одна з них – «Жіноча ліга», створена при Запорізькій Торговельно-промисловій палаті .

  Презентація Ірини Лєх


Разработка сайта - Wizardry
Система управления сайтом Contentum