CANADA — UKRAINE
Regional Governance and
Development Project
КАНАДА — УКРАЇНА
Проект «Регіональне
врядування та розвиток
»
Проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки
Канадського агентства міжнародного розвитку
Досвід розроблення та впровадження «Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2015 року»
Закарпатська обласна державна адміністрація,
Закарпатська обласна рада та
Проект партнерства Канада – Україна „Регіональне врядування та розвиток”

Запрошують Вас взяти участь у Регіональному Форумі

В 2006 році, коли в Україні було прийнято Державну стратегію регіонального розвитку, країна потребувала термінових заходів щодо підсилення процесів регіонального розвитку та створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Було зрозуміло, що досягти бажаного можна лише за допомогою відповідної програми з регіонального розвитку.

Проект партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток» (проект РВР) фінансується Канадським агентством міжнародного розвитку, та впроваджується, протягом 2005-2010 років, Канадським інститутом урбаністики у співпраці з Фундацією міжнародного навчання (Канада) й Асоціацією агенцій регіонального розвитку України у співпраці з Міністерством економіки України та місцевими органами державної виконавчої влади і органами місцевого самоврядування Закарпатської і Запорізької областей з метою надання допомоги в розробленні стратегічних планів розвитку регіонів із залученням громад та зацікавлених сторін. Проект сприяє вдосконаленню підходів до програмування та планування регіонального розвитку, а також впровадження намічених планів та економічному розвитку регіонів. Наразі проект РВР знаходиться на заключній стадії, яка завершиться в середині 2010 року.

Організатори запрошують Вас взяти участь у заключному регіональному форумі в Закарпатті для обговорення досягнень проекту напрацьованих протягом 2005-2010 років. Під час цього заходу планується обговорити шлях, який пройшла Закарпатська область для покращення регіонального врядування і розвитку, а також запропонувати ідеї щодо забезпечення сталості процесу регіонального розвитку та подолання викликів, які можуть очікувати область в майбутньому. Також, планується обговорити питання щодо наявних інструментів та підходів для економічного зростання регіону, зокрема використання транскордонної співпраці для розвитку інфраструктури регіону, підвищення ролі громад та місцевої влади у реалізації регіональної стратегії та підвищення рівня життя.

Форум відбудеться 22 червня 2010 року в м. Ужгороді (конференц-зал готелю «Унгварський», вул. Електрозаводська, 2) з 10:00 до 15:00 годин.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до керівника проекту РВР в Закарпатській області Марії Попадинець (тел.+380312 617108, email: mpopadinets@canurb.com), або до керівника проекту РВР в Україні Ігоря Санжаровського (тел. +38044 3907087, email: isanzharovskyi@canurb.com).

Програма заходу  Програма заходу


Разработка сайта - Wizardry
Система управления сайтом Contentum