CANADA — UKRAINE
Regional Governance and
Development Project
КАНАДА — УКРАЇНА
Проект «Регіональне
врядування та розвиток
»
Проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки
Канадського агентства міжнародного розвитку
Рада регіону Ніагара
Розташований у південній частині провінції Онтаріо між двома північноамериканськими Великими озерами (Онтаріо та Ері), Ніагарський регіон є дуже різноманітним. Сільське господарство, туризм і транспортні перевезення – ключові галузі, котрі живлять регіональну економіку Ніагари. Природні властивості, родючі ґрунти та унікальний клімат Ніагари створили один із найкращих куточків для землеробства, який можна знайти деінде, та зробили Ніагару добре відомою своїм виноробством, що дістає визнання й винагороди. Маючи багато інших природних принад, таких як Ніагарський вал, кілометрові зони парків і пляжів, не говорячи вже про сам Ніагарський водоспад, не дивно, що Ніагарський регіон відвідують понад 12 мільйонів туристів на рік. Ніагара стала головною транспортною бізнес-магістраллю як для Сполучених Штатів, так і для Канади завдяки своєму розташуванню між Штатом Нью-Йорк та найбільшими канадськими промисловими містами, такими як Хемілтон і Торонто.

Ніагарський регіон складають дванадцять унікальних і відмінних місцевих муніципалітетів – починаючи від досить великих і густонаселених міст Сент-Катарінз і Наягра Фолз зі своїми яскраво вираженими урбаністичними рисами до Уейнфліт і Вест Лінкольн з більш характерним сільським і природнім довкіллям.

Регіональна Рада є законодавчим органом Ніагарського регіону. Керівником Ради є Регіональний голова. Мер кожного з дванадцяти муніципалітетів Ніагари є членом Регіональної ради – регіональним радником. Вісімнадцять інших регіональних радників обираються на прямих виборах і представляють різні муніципалітети. Усі радники обираються на трирічний термін.

Регіональний стратегічний план – це головний план землекористування для Ніагари. Розгляд і схвалення заявок на розробку чи забудову земельних ділянок є тим механізмом, за яким реалізовують Регіональний стратегічний план та місцеві офіційні плани. Коли планувальники розглядають заявки на забудову та планування, вони мають переконатися, що ті не суперечать Регіональному стратегічному плану, Провінційній стратегії розвитку та регіональним і провінційним планувальним інтересам. Ніагарський регіон проголосив відданість принципам “Розумного зростання” у плануванні як способові розвитку життєздатних громад при вирішенні питань, пов’язаних з натиском приватних чи промислових забудовників.

Більш детальну інформацію щодо регіональної ради Ніагари можна отримати на їхньому веб-сайті.


Разработка сайта - Wizardry, 2006
Система управления сайтом Contentum