CANADA — UKRAINE
Regional Governance and
Development Project
КАНАДА — УКРАЇНА
Проект «Регіональне
врядування та розвиток
»
Проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки
Канадського агентства міжнародного розвитку
Рада регіону Ватерлоо
Регіон Ватерлоо – це територія, що динамічно розвивається і процвітає, вона розташована в південній частині провінції Онтаріо у трикутнику, утвореному трьома Великими озерами – Онтаріо, Ері та Гурон. До складу Регіону Ватерлоо належать три міських муніципалітети – Кембридж, Кітченер і Ватерлоо та чотири містечка сільського типу – Норт Дамфріз, Уеллеслі, Уілмот і Вулвіч. Маючи загальну чисельність населення понад 450 тисяч, Регіон Ватерлоо є одним із найшвидше зростаючих територій Онтаріо. Його унікальний баланс міських і сільських територій, близькість до головних північноамериканських ринків і транспортних мереж, його розмаїтий етнічний склад та прекрасні умови для освіти, охорони здоров’я, культури і відпочинку роблять цей район привабливим для життя і бізнесу. Мабуть найбільший секрет Регіону – це його високо диверсифікована та інтернаціонально орієнтована економічна база. Регіон є центром як сучасного виробництва, так технічних інновацій.

Регіональна Рада Ватерлоо рішенням влади Провінції Онтаріо була створена 1 січня 1973 р. з поділом на сім муніципалітетів – Кембридж, Кітченер, Ватерлоо, Уеллеслі, Уілмот, Вулвіч і Норт Дамфріз. Регіональна Рада – це орган регіональної влади, який відповідає за вироблення політики і прийняття рішень. Раду складають два обраних члени від міста Кембридж, два обраних члени від міста Ватерлоо та чотири обраних члени від міста Кітченер. Решту членів Ради складають мери кожного із семи муніципалітетів. Раду очолює Голова, якого обирають на загальних прямих виборах усі сім муніципалітетів.

Працівники Регіональної ради Ватерлоо під керівництвом Голови виконавчого комітету відповідають за реалізацію політики і програм, розроблених Регіональною Радою. Регіональна влада відповідає за надання таких різноманітних послуг, як водопостачання, заходи з очищення і переробки стічних вод, поліція, охорона громадського здоров’я, соціальні послуги, планування, соціальне житло, дороги, громадський транспорт, бібліотеки, судова адміністрація тощо.

Управління планування та житлово-комунальних послуг несе відповідальність за виконання низки функцій, які стосуються управління зростанням, розроблення стратегії, планування транспортної інфраструктури, сфери інформації та досліджень, культурного розвитку, управління охороною довкілля, а також адміністрування делегованих владою провінції повноважень, зокрема дозвільних функцій на житлове та промислове будівництво. Відділ громадського планування у складі Управління допомагає сімом муніципалітетам та землевласникам шляхом надання послуг у процесі розгляду та схвалення заявок на забудову та розроблення місцевих офіційних планів. Працівники відділу мають перевірити та упевнитись у тому, що заявки на забудову не суперечать стратегічним планам Регіону та Провінції, законодавчим і нормативним актам. Вони також відповідають за внесення поправок, перегляд і оцінювання Регіонального офіційного стратегічного плану.

Більш детальну інформацію щодо регіональної ради Ватерлоо можна знайти на їхньому веб-сайті.


Разработка сайта - Wizardry, 2006
Система управления сайтом Contentum