CANADA — UKRAINE
Regional Governance and
Development Project
КАНАДА — УКРАЇНА
Проект «Регіональне
врядування та розвиток
»
Проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки
Канадського агентства міжнародного розвитку
Міністерство диверсифікації економіки Західної Канади
Міністерство диверсифікації економіки Західної Канади (Western Economic Diversification Canada, WD) було засноване у складі канадського уряду в 1987 р. згідно з положеннями Акту про диверсифікацію західної економіки. WD працює над зміцненням економіки західної Канади, підтримкою розвитку та диверсифікації економіки Західної Канади та захистом інтересів західних регіонів у контексті загальнонаціональної економічної політики. WD виконує програми та надає послуги, призначені для підтримки трьох стратегічних напрямків: інновацій, підприємництва та самостійних громад. Окрім того, Міністерство надає допомогу в діяльності Мережі підприємницьких служб Західної Канади, яка налічує понад 100 пунктів обслуговування, розташованих по всьому заходу Канади. Для того, щоб досягти найкращих результатів від інвестицій у західні регіони, в усій своїй роботі WD використовує інноваційні форми партнерства з державним та приватним сектором, органами влади інших рівнів, навчальними та фінансовими закладами, дослідницькими центрами.

Нижче перелічені деякі з ключових програм, що виконуються Міністерством з питань диверсифікації економіки Західної Канади:

- Партнерські угоди з питань західної економіки – спільні ініціативи федерального та провінційних урядів, спрямовані на підтримку активізації економічної діяльності та підвищення рівня життя громад по всьому заходу Канади.
- Угоди з питань міського розвитку – форма партнерства між федеральними, провінційними та муніципальними органами влади, в рамках якого відбувається спільне розв’язання широкого спектра питань, таких як відродження старих центральних частин міст, активізація інноваційної діяльності, сталий економічний розвиток.
- Мережа підприємницьких служб Західної Канади – складається з низки інтегрованих організацій, які надають підприємцям консультативно-дорадчі послуги, необхідні для відкриття своєї справи або розширення існуючої компанії.
- Ініціатива з економічного адаптування громад, які працюють у галузі м’якої деревини – запроваджена для надання допомоги громадам, життя яких залежить від лісового господарства, у формуванні умов для економічного розвитку з метою залучення інвестицій та створення нових робочих місць.

Більш детальну інформацію щодо Міністерства диверсифікації економіки Західної Канади можна отримати на їхньому веб-сайті.


Разработка сайта - Wizardry, 2006
Система управления сайтом Contentum