CANADA — UKRAINE
Regional Governance and
Development Project
КАНАДА — УКРАЇНА
Проект «Регіональне
врядування та розвиток
»
Проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки
Канадського агентства міжнародного розвитку


Семінар «Міжнародні стандарти оцінювання інфраструктурних проектів»
В рамках проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток» з 15 по 19 вересня 2008 року в Києві проводився навчальний семінар «Міжнародні стандарти оцінювання інфраструктурних проектів». У навчанні взяли участь 13 фахівців з Міністерства економіки України та Міністерства регіонального розвитку та будівництва. Навчання проводили польські експерти з компанії “LemTech Consulting” - Збігнєв Янджиєвський та Яцек Кавала.

Цей навчальний семінар став наступним у ряді заходів, проведених проектом «Регіональне врядування та розвиток» у 2007 та 2008 роках і спрямованих на підготовку в різних регіонах України спеціалістів із написання проектних пропозицій для отримання коштів з міжнародних фінансових інституцій з метою фінансування капітальних інвестиційних проектів. В результаті таких заходів було підготовлено більше ста спеціалістів, ознайомлених з вимогами та підходами до підготовки проектних пропозицій, і близько 50 проектів, що відповідають вимогам ряду міжнародних фінансових інституцій, зокрема Світового Банку, Європейського банку з реконструкції та розвитку, інших фінансових установ.

В свою чергу, Уряд України намагається наблизити стандарти оцінювання заявок на фінансування капітальних інвестиційних проектів до рівня міжнародних фінансових інституцій. Тому, метою проведення даного заходу було навчання працівників двох міністерств, Міністерства економіки України та Міністерства регіонального розвитку та будівництва, методиці здійснення оцінки заявок на отримання фінансування капітальних інвестиційних проектів, розроблених у відповідності до вимог таких міжнародних фінансових інституцій.

В процесі навчання учасники ознайомилися з теоретичними засадами та найкращими практиками інших країн, а також вирішили практичні завдання з оцінки реальних проектних заявок. Серед питань розглянутих під час навчання були оцінювання результатів економічного, фінансового, техніко-технологічного та екологічного аналізу проектної пропозиції, її логічної структури та стратегії зменшення ризиків. Учасники високо оцінили отримані знання та рівень організації заходу і висловили побажання щодо подальших заходів з підвищення кваліфікації у цьому напрямку.

Матеріали семінару «Міжнародні стандарти оцінювання інфраструктурних проектів»  Матеріали семінару «Міжнародні стандарти оцінювання інфраструктурних проектів»

Разработка сайта - Wizardry
Система управления сайтом Contentum