CANADA — UKRAINE
Regional Governance and
Development Project
КАНАДА — УКРАЇНА
Проект «Регіональне
врядування та розвиток
»
Проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки
Канадського агентства міжнародного розвитку
Семінари для НДО

Регіональний форум неурядових організацій в Запоріжжі
27 січня 2009 року в Запоріжжі за підтримки проекту РВР було проведено Регіональний форум неурядових організацій (НДО). Форум було організовано з метою сприяння більш активній участі та посиленню ролі громадянського суспільства та місцевих громад у реалізації та моніторингу впровадження Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2015 року, приділяючи особливу увагу одному з найголовніших її пріоритетів – екологічній безпеці та захисту довкілля. Під час Форуму регіональні та місцеві НДО екологічного напрямку отримали можливість обмінятися інформацією щодо своєї діяльності, а також визначити потенційні проекти та ініціативи в рамках стратегічних пріоритетів області, в яких вони могли б взяти участь.

На Форумі було презентовано проект під назвою «Створення мережі міжрегіональних центрів екологічної освіти», який розробляється та впроваджується в рамках навчальної програми з впровадження стратегій та управління проектами. Цей проект було обрано в якості одного з першочергових операційних завдань для впровадження у 2009 році в рамках реалізації Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2015 року. Проект був ініційований Управлінням охорони навколишнього середовища Запорізької обласної державної адміністрації та Орхуським екологічним центром. Метою проекту є підвищення обізнаності місцевих громад щодо екологічної ситуації в області. Створення союзів та асоціацій екологічних організацій з різних районів області має стати значним позитивним результатом діяльності проекту. Учасники Форуму висловити свою зацікавленість у членстві в такій мережі міжрегіональних центрів.

В подальшому, основні заходи в рамках впровадження цього проекту були обговорені під час Запорізького Регіонального Форуму.
Разработка сайта - Wizardry
Система управления сайтом Contentum