Регіональне врядування та розвиток - Regional Governance and Development
Календар проекту

РВР - позитивні зміни

РВР. Простір для творчих рішень

Додаткові ресурси


Посібник по залученню додаткового фінансування для проектів місцевого розвитку 2009 р.  Посібник по залученню додаткового фінансування для проектів місцевого розвитку 2009 р.

Висновки діагностування діяльності управлінь Запорізької обласної державної адміністрації щодо інституційної спроможності впровадження Регіональної стратегії розвитку 2008р.  Висновки діагностування діяльності управлінь Запорізької обласної державної адміністрації щодо інституційної спроможності впровадження Регіональної стратегії розвитку 2008р.

Аналіз доцільності створення агенства регіонального розвитку в Запорізькій області 2008р.  Аналіз доцільності створення агенства регіонального розвитку в Запорізькій області 2008р.

Презентація результатів аналізу доцільності створення агенства регіонального розвитку в Запорізькій області. 2008р.  Презентація результатів аналізу доцільності створення агенства регіонального розвитку в Запорізькій області. 2008р.

"Діагностування діяльності управлінь Запорізької обласної державної адміністрації щодо інституційної спроможності впровадження Регіональної стратегії розвитку" 2008р.  "Діагностування діяльності управлінь Запорізької обласної державної адміністрації щодо інституційної спроможності впровадження Регіональної стратегії розвитку" 2008р.

Дослідження обгрунтування пріоритетних напрямків економічного розвитку Закарпаття. 2007р.   Дослідження обгрунтування пріоритетних напрямків економічного розвитку Закарпаття. 2007р.

Дослідження стратегічного пріоритету Закарпатської області "Розвиток туризму та курортно-рекреаційної сфери". 2007р.   Дослідження стратегічного пріоритету Закарпатської області "Розвиток туризму та курортно-рекреаційної сфери". 2007р.

"Стратегічне планування розвитку регіонів України". Аналітичний звіт, 2007р.  "Стратегічне планування розвитку регіонів України". Аналітичний звіт, 2007р.

"Державна фінансова підтримка регіонального розвитку". Аналітичний звіт, 2007р.  "Державна фінансова підтримка регіонального розвитку". Аналітичний звіт, 2007р.

Дослідження державних та регіональних цільових програм, які реалізуються в області відповідно до стратегічних та операційних цілей Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2015 р. 2007р.   Дослідження державних та регіональних цільових програм, які реалізуються в області відповідно до стратегічних та операційних цілей Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2015 р. 2007р.

Дослідження історико-культурного, курортно-туристичного пріоритету розвитку Запорізької області. 2007р.  Дослідження історико-культурного, курортно-туристичного пріоритету розвитку Запорізької області. 2007р.

Дослідження наявних державних цільових, галузевих і регіональних програм та проектів міжнародної технічної допомоги у Запорізькій області. 2007р.  Дослідження наявних державних цільових, галузевих і регіональних програм та проектів міжнародної технічної допомоги у Запорізькій області. 2007р.

Дослідження інвестиційно-інноваційного пріоритету розвитку Запорізької області. 2007р.  Дослідження інвестиційно-інноваційного пріоритету розвитку Запорізької області. 2007р.

"Оцінка стану громадянського суспільства у Запорізькій та Закарпатській областях". Аналітичний звіт, 2006р.  "Оцінка стану громадянського суспільства у Запорізькій та Закарпатській областях". Аналітичний звіт, 2006р.

"Фіскальна децентралізація в Україні: поточний стан та необхідність реформ". Аналітичний звіт, 2006р.  "Фіскальна децентралізація в Україні: поточний стан та необхідність реформ". Аналітичний звіт, 2006р.

Аналітичний звіт щодо оцінювання гендерних та молодіжних проблем в Україні. 2006р.  Аналітичний звіт щодо оцінювання гендерних та молодіжних проблем в Україні. 2006р.

“Сучасний стан регіонального врядування та розвитку в Закарпатській та Запорізькій областях”. Аналітичний звіт, 2006р.  “Сучасний стан регіонального врядування та розвитку в Закарпатській та Запорізькій областях”. Аналітичний звіт, 2006р.

“Можливості для формування партнерств між органами влади, бізнесом та сектором НДО у сфері захисту довкілля та залучення громадянського суспільства до формування стратегічних планів”. Стислий виклад звіту щодо оцінювання екологічної ситуації у Закарпатській області. 2006р.  “Можливості для формування партнерств між органами влади, бізнесом та сектором НДО у сфері захисту довкілля та залучення громадянського суспільства до формування стратегічних планів”. Стислий виклад звіту щодо оцінювання екологічної ситуації у Закарпатській області. 2006р.

Восточно-Европейское Партнерство по Энергоэффективности и Экологии  Восточно-Европейское Партнерство по Энергоэффективности и Экологии

"Оцінювання екологічної ситуації у Запорізькій області". Стислий виклад звіту щодо оцінювання екологічної ситуації у Запорізькій області. 2006р.  "Оцінювання екологічної ситуації у Запорізькій області". Стислий виклад звіту щодо оцінювання екологічної ситуації у Запорізькій області. 2006р.

Роль Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в реалізації міжнародних проектів в житлово-комунальній сфері  Роль Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в реалізації міжнародних проектів в житлово-комунальній сфері

ПОСТАНОВА КМУ "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги"  ПОСТАНОВА КМУ "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги"

ЄБРР Фінансування муніципальної інфраструктури в Україні  ЄБРР Фінансування муніципальної інфраструктури в Україні

Діяльність НЕФКО в Україні  Діяльність НЕФКО в Україні

Уроки впровадження проектів, що фінансуються Світовим банком  Уроки впровадження проектів, що фінансуються Світовим банком

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМУ "Про схвалення Концепції планування, залучення, ефективного використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги і співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями"  РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМУ "Про схвалення Концепції планування, залучення, ефективного використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги і співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями"

Европейский Инвестиционный Банк. Цели европейской помощи в Украине  Европейский Инвестиционный Банк. Цели европейской помощи в Украине

  СИБ – Международное финансовое учреждение стран Скандинавии и Прибалтики

Практические аспекты подготовки инвестиционного проекта в сфере водоснабжения и водоотведения  Практические аспекты подготовки инвестиционного проекта в сфере водоснабжения и водоотведения

Світовий Банк. Програма Сталого розвитку в Україні  Світовий Банк. Програма Сталого розвитку в Україні

ПОСТАНОВА КМУ "Про порядок ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями"  ПОСТАНОВА КМУ "Про порядок ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями"

Витяг з Бюджетного кодексу щодо державних та місцевих гарантій  Витяг з Бюджетного кодексу щодо державних та місцевих гарантій

Особливості ініціації, підготовки та реалізації проектів, що реалізуються за підтримки ресурсів міжнародних фінансових організацій  Особливості ініціації, підготовки та реалізації проектів, що реалізуються за підтримки ресурсів міжнародних фінансових організацій

  Звіт за 2011 рік про реалізацію Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2015 р.

Практика регіонального економічного розвитку (Мелітополь)  Практика регіонального економічного розвитку (Мелітополь)

Кластеризація - інноваційний важіль у здійсненні регіональної промислової політики  Кластеризація - інноваційний важіль у здійсненні регіональної промислової політики

Про розробку Стратегічного плану розвитку м.Вінниці до 2020 р.  Про розробку Стратегічного плану розвитку м.Вінниці до 2020 р.

Моніторинг як основа інформаційного забезпечення управління проектами  Моніторинг як основа інформаційного забезпечення управління проектами

Майстерня стратегічного планування розвитку території  Майстерня стратегічного планування розвитку території

Від місцевого розвитку до загнальнодержавного регіонального розвитку  Від місцевого розвитку до загнальнодержавного регіонального розвитку

Розробка проекту Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011-2020  Розробка проекту Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011-2020

Регіональний досвід реалізації Європейського інструменту сусідства та партнерства: Україна-Румунія-Республіка Молдова  Регіональний досвід реалізації Європейського інструменту сусідства та партнерства: Україна-Румунія-Республіка Молдова

Конференція:регіональне врядування та розвиток  Конференція:регіональне врядування та розвиток

Довкільні аспекти регіонального розвитку  Довкільні аспекти регіонального розвитку

Самооцінка та планування проектів із вивзначення пріоритетів у досягненні цілей, напрявлених на відповідність, звітність, результат  Самооцінка та планування проектів із вивзначення пріоритетів у досягненні цілей, напрявлених на відповідність, звітність, результат

RGD Ukraine Environmental Management  RGD Ukraine Environmental Management

Ділимося досвідом!  Ділимося досвідом!

  Можливості застосування наукового потенціалу ДРІДУ НАДУ для забезпечення прискореного розвитку регіону

  Оцінка соціально-гендерного впливу стратегій, програм та проектів регіонального розвитку

  Моніторинг виконання проектів регіональної програми соціально-економічного розвитку Кіровоградської області.part1

  Моніторинг виконання проектів регіональної програми соціально-економічного розвитку Кіровоградської області.part2


" border=0>  Довкільні аспекти та питання сталості в регіональному економічному розвитку

  Альтернативне фінансування інфраструктурних проектів

  Досвід реалізації регіонального розвитку. Надбання та перпективи

  Практика застосування принципів навчання дорослих


Кластеризація - інноваційний важіль у здійсненні регіональної політики  Кластеризація - інноваційний важіль у здійсненні регіональної політики
Про проект

Проект «Регіональне врядування та розвиток» (РВР) розрахований на 8 років (2005-2013) та впроваджується Канадським інститутом урбаністики (КІУ) за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку. Протягом 2005-2010 р.р. проект «РВР» допоміг уряду України у реалізації Державної стратегії регіонального розвитку у двох пілотних регіонах – Запорізькій та Закарпатській областях.

Більше

Стратегічне планування регіонального економічного розвитку
Оцінка соціально-ґендерного впливу
Екологічна збалансованість РЕР


РВР співпрацює з проектами КАМР:

Проект «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ)

Проект розробки та впровадження публічної політики (Проект PRISM)

Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України (РЕОП)