RGD

Каналопромивні машини: порівняння моделей, виробників та факторів, що впливають на ціну

вася пупкин
123 Main Street New York, NY 10001

Для чищення каналізаційних систем, колодязів, злив у містах та селах потрібна спеціалізована техніка. Такі транспортні засоби суттєво економлять ресурси, зокрема час та гроші, знижують потребу у людській праці. З цією метою застосовуються каналопромивні машини, ціна яких оптимальна. З моделями та вартістю можна ознайомитися на сайті https://avtek.ua/ua/p-kanalopromyvocnaa-masina-ford-trucks-3542.

Сфери експлуатації та різновиди машин

Основна галузь експлуатації спецтехніки – житлово-комунальна. Але також вона необхідна в інших ситуаціях:

  • чищення водопровідних систем на виробничих підприємствах;
  • ліквідація стихійних лих (повінь та паводків);
  • транспортування рідких відходів, мулу.

Виходячи зі сфери експлуатації, фахівці виділяють кілька типів транспортних засобів:

  • каналопромивні стандартні;
  • гідродинамічні – використовуються для прочищення труб невеликого діаметра;
  • комбіновані – з назви зрозуміло, що це універсальні варіанти, використання яких можливе у різних галузях (як комунальне господарство, так і санітарний контроль, підтримання екологічності);
  • мулососи – з їх допомогою збирають мулові відкладення, фекалії, відходи з відстійників тощо;
  • машини для промивання систем для зберігання та транспортування нафти та нафтопродуктів.

Також до уваги покупців пропонуються моделі з функцією очищення води. Брудна рідина закачується у резервуар, після чого запускається циркуляція. Вода проходить усі ступені.

Порівняння моделей каналопромивних машин

На сайті компанії «АВТЕК» представлена надійна техніка від всесвітньо відомих та авторитетних виробників.

Безумовний лідер продажу – каналопромивна машина FORD TRUCKS 3542, ціна на яку встановлюється в залежності від комплектації. Технічні характеристики вражають: транспортний засіб оснащений механічною коробкою ZF 16S 2530 з кількістю передач 16 ступенів. Об’єм двигуна складає 12,7 літра, модель – Ecotorq. Його потужність – 420 кінських сил, ємність бака для пального – 400 літрів. Розмір шин – 315/80 R 22,5.

Гарно показав себе мулосос FORD TRUCKS 3333 (14.000 л) з колісною базою 4750 та об’ємом кузова 14 кубічних метрів. Транспортний засіб обладнаний продуктивним мотором Ford-Ecotorq з робочим обсягом 8974 см3 і потужністю 243 (330) кінських сил. Коробка передач – механічна, Eaton, у ній дев’ять ступенів. Цистерна підіймається під кутом 40°. За хвилину викачує 467 літрів води.

Мулососна машина FORD TRUCKS 1833 (5 + 4 куб. м) – технологічний гігант, сильний та надійний, з дев’ятиступінчастою коробкою передач Eaton. Двигун Ford-Ecotorq характеризується обсягом 8974 кубічних сантиметрів і потужністю 243 (330) к. с. Його швидкість сягає 89 кілометрів на годину. Водяний потік – 183 літри за хвилину.

Модель FORD TRUCKS 1833 – ще один бестселер. Об’єм його кузова – 8 м3. Що стосується «начинки»: коробка передач – відома Eaton з дев’ятьма ступенями, механічного типу. Двигун – 243 (330) кінських сил, 8974 см3. Паливний бак вміщує 350 л. Показники відкачування води – 183 літри за хвилину.

Які фактори впливають на ціну

Вартість необхідно уточнювати при оформленні замовлення. Але, як правило, вона формується з орієнтацією на низку факторів. Насамперед це стосується комплектації: до техніки додаються такі компоненти, як рукави, котушки, насадки, ящики для шлангів тощо. Далеко не останню роль тут відіграють технічні характеристики: чим вони сильніше, тим вище вартість.

Ще один аспект – торгова марка. Зазвичай продукція (зокрема й комплектувальники до машин) закордонних брендів коштує дорожче.